HAKKIMIZDA

loading

KUR HESAPLA


 Hakkımızda

Otomotiv, inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimiz 1986 yılında İstanbul’da kurulmuş olup;
İnşaat sektöründe İstanbul,Antalya,Çankırı başta olmak üzere muhtelif il ve ilçelerde gerçekleştirmiş olduğu projelerde,toplam 1000 ‘in üzerinde ticari ve konut üniteleri imal etmiştir.
Turizm sektöründe Çankırı İli, Kurşunlu ilçesine bağlı Çavundur köyünde 115 oda 400  yataklı termal otel işletmeciliği yapmaktadır.
Otomotiv sektöründe ise kısa ve uzun dönem olmak üzere, bireysel ve kurumsal, binek veya ticari araç kiralama hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz
Profesyonel kadromuz ile sahada kullanılacak binek veya ticari araçlar ile üst düzey yönetici araçlarına kadar her marka ve model geniş bir araç yelpazesi sunmaktayız.
Operasyonel kiralamalarda Türkiye geneli bireysel yada kurumsal kiralama, teslim etme ve teslim alma, servis/bakım hizmetleri sunmaktayız.
Bizden araç  kiraladığınızda,düşünmeniz gereken  şey, keyifle kullanmak olacaktır.
Bizimle çalışmak sizlere aracın,  zahmetine ve masrafına değil; rahatlığına ve konforuna sahip olma avantajları sağlayacaktır.
Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkeleriyle İhtiyacınız olan tüm binek veya ticari araçları güvenli ve sorunsuz bir şekilde sizlere kiralamaktan memmuniyet duyarız.

Bu alanda sizlere farklı bir hizmet vereceğimizi şimdiden garanti ediyoruz…


© 2024 ipeksoyfilo.com.tr