Annual Rental

loading

KUR HESAPLA

FİLO KİRALAMA NEDİR ? 

Filo kiralama, ikinci el riski almanıza ve yüklü bir miktarda sermayeyi bağlamanıza gerek kalmadan araç kiralamanıza olanak veren bir hizmettir.

Kullandığınız araçları satın almak yerine sizlere sağlacayağımız imkanlarla 12 aydan 48 aya kadar uzun dönemli olarak kiralayabilirsiniz.

Servis, bakım, lastik, yol yardımı, ikame araç, plaka tescili, sigorta, MTV gibi yükleri dert etmenize gerek kalmadan bütün operasyonel yükü üzerinizden alarak sizlere hizmet veriyoruz.

Şirketinizin ihtiyacı olan araç modellerinize karar verin,filonuzu hemen oluşturarak satın almanın yüklerinden kurtulup kiralamanın keyfini sürün.

AVANTAJLARINIZ 

Kiralama faturasındaki KDV işletmenin ödeyeceği KDV'ye indirim konusu yapılabilir.

Kiralama faturalarındaki KDV düşüldükten sonra kalan tutarın tamamı işletmeye gider olarak yazılır.

Araç için harcanacak olan para kasada kalır. Bu para finansal olarak değerlendirilerek gelir elde edilebilir.

Araçları uygun koşullarda satın aldığımız için uygun bütçeli kiralama maliyetleri ile size ulaşır.

Kaza, yolda kalma ve arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda  ikame araç desteğimizle işgücü kaybı yaşanmazsınız.Ayrıca kaza sebebiyle araçta oluşabilecek değer kaybı riski almamış olursunuz.

Araca ait MTV, trafik sigortası, kasko, bakım-onarım masrafları, lastik masrafları gibi tüm masraflar kiralama şirketine ait olduğundan bu harcamalar için para ödenmezsiniz.

Operasyonel filo kiralamada; araç tedarik ve teslimat koordinasyonu ile sözleşme de dahil olmak üzere evrak takibinin tamamı tarafımızdan yerine getirilir.

Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Araçların takibi için personel istihdam etmenize gerek kalmaz.

7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt veririz.

Müşterilerimizi ayrıcalıklı hissettirecek her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatifleri sunarız.

Esnek ödeme ve sözleşme seçenekleri ile farklı şartlara sahip müşterilerimize hizmet veririz.

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ek faydalar sunmaktan mutluluk duyarız.

İpeksoy Filo ile çalışmak filo kiralamanın her adımında avantajlara sahip olmak demektir. Sahip olduğumuz hizmet deneyimiyle sizlere sunduğumuz avantajlarımız şu şekildedir:

Aracın dönem sonu ikinci el değer riskinin tamamı İpeksoy Filo tarafından üstlenilir.

Kira bedelleri düzenli ve sabit olduğu için nakit akışınızı planlayabilirsiniz.

Bankalardaki kredi limitlerinizi sadece işiniz için kullanabilirsiniz.

İpeksoy Filo'dan araç kiralamak için aşağıdaki talep formunu doldurabilirsiniz.

Profesyonel Danışmanlık

İpeksoy Filo, işinde uzman profesyonel ekibiyle hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olur. Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

TESLİMAT 

Araçlar müşterilerimize profesyonel ekibimiz tarafından teslim edilir.Kiralanan araçlar, sıfır km, teknik yönden üreticinin üretim standartlarına uygun durumda, eksiksiz, hasarsız, her türlü kontrolleri yapılmış, trafik mevzuatı uyarınca gereken standart teçhizatı ile kullanıma hazır durumda kiracıya teslim edilmektedir.

Müşterinin kira süresi ve kira ücretlendirmesi aracın teslim edilmesi ile başlar. 

PERİYODİK BAKIM 

1.)Araç kullanıcısı Tam Destek Hattını arayarak kontak numarası alır ve aracını yönlendirilen anlaşmalı servise bırakır.

2.)Araçların periyodik bakımları İpeksoy Filo tarafından yaptırılır.

3.)Periyodik bakımlar İpeksoy Filo’nun kontrolünde sadece anlaşmalı servislerde ve orijinal parça kullanılmak sureti ile yaptırılır.

4.)Periyodik bakımların zamanında yapılması Kiracı’nın sorumluluğunda olup, araçların periyodik bakımlarının araç üreticisinin öngördüğü kilometrelerde yaptırmaması durumunda, araçların üretici firmanın vermiş olduğu garanti kapsamı dışı kalmasından oluşabilecek zararlardan Kiracı sorumludur.

ARIZA VE YOL YARDIMI 

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, İpeksoy Filo’nun anlaşmalı olduğu  servislerde yaptırılır.

7/24 TAM DESTEK HATTI 

1.)Tam Destek Hattına  0507 726 1818 numarası ile Türkiye’nin her yerinden ulaşılarak hizmet alınabilmektedir.

2.)Tam Destek Hattı üzerinden Arıza, Bakım, Hasar, Çekici, İkame Araç, Lastik Hizmeti, Yol Yardımı, Bilgi, Talep ve Eleştiri Kontakları açılabilmektedir.

3.)Tam Destek Hattımız, arıza, hasar sonrasında aracın yürüyemez olduğu durumlarda ve lastik patlamalarında anında ücretsiz çekici hizmeti sağlamaktadır.

HASAR / KAZA 

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, İpeksoy Filo’nun anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır.

1.)İpeksoy Filo’nun tüm araçları Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından kabul edilen kasko şartları uygun olarak hasar güvencesi kapsamındadır.

2.)Kaza sonrasında 0537 726 1818 numaralı Tam Destek Hattı aranarak hasar ihbarında bulunulmalı ve hasar dosyasının açılması sağlanmalıdır.

3.)Tam Destek Hattı yetkilisi kullanıcıyı kaza yerine en yakın anlaşmalı servise yönlendirir veya aracın çekilmesini sağlar.

4.)Kaza evraklarının 4 gün içerisinde ilgili servise tam ve doğru olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İKAME ARAÇ HİZMETLERİ 

İpeksoy Filo’dan kiraladığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, 0537 726 1818 numaralı İpeksoy Filo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

1.)Kiralanan aracın periyodik bakım veya onarım dönemlerinde bakım süresinin 1 iş gününü geçmesi halinde, 24 saat içinde kiracıya muadil bir geçici araç tahsis edilir.

2.)İkame araç desteği aracın serviste kalacağı sürenin bir günden daha uzun olacağının belirlenmesi halinde sağlanmaktadır. Bir gün içerisinde yapılabilen servis çalışmalarında ikame araç temin edilmemektedir.

VALE 

Aracınızın kira süresi dâhilindeki periyodik bakım ve hasar işlemleri için ofisinizden alınıp tekrar ofisinize teslimi işlemlerinde, sözleşme şartları dahilinde İpeksoy Filo’nun temin edeceği vale aracılığı ile transfer işlemlerinin yapılması sağlanır.

LASTİK DEĞİŞİMİ

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar İpeksoy Filo tarafından karşılanır . Kiralama sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

OGS / HGS YÖNETİMİ

İpeksoy Filo, tercih etmeniz durumunda, hizmet bedeli karşılığında ekstra olarak HGS/OGS sağlama hizmeti sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir, her türlü ceza ve kaçak geçiş durumlarında erken ödeme imkanından yararlanarak sizlere hızlı ve indirimli ödeme imkanı sunar.

TRAFİK , SİGORTA , MUAYENE

Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) İpeksoy Filo tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti İpeksoy Filo tarafından karşılanmaktadır.

Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da İpeksoy Filo tarafından karşılanır.

ARAÇLARIN KULLANIMI

1.)Kiralanan araçlar, KİRACI’nın bordrolu personeli tarafından ve 21 yaşından büyük en az 3 yıllık ehliyet sahibi kişiler tarafından kullanılabilecektir.

2.)Araçlarda kullanıcı hatası ile meydana gelebilecek arızalarda masrafları karşılamak KİRACI’ya aittir.

3.)Araç kullanıcıları, araçların marka ve modelini dikkate alarak kiralama amacına uygun olmayan yer ve şartlarda, amaçları dışında teknik yapılarına ve tahammül güçlerine uygun olmayan yer ve yollarda kullanmamalıdır.

4.)Kiralanan araçlar hiçbir şekilde kiraya ve/veya para karşılığı veya bedelsiz bir başkasına kiralanamaz, satılamaz ve ödünç kullandırılamaz.

5.)Kiralanan araçlar Türkiye sınırlarının dışına çıkartılamaz.

6.)İpeksoy Filo sözleşme çerçevesinde üstlendiği hizmetleri Türkiye sınırları içerisinde yerine getirmekle yükümlüdür.

İADE ALIM SÜRECİ

1.)Kira süresi dolan araçlar için filo kiralama departmanı ile iletişime geçilerek aracın teslim alınacağı yer, tarih ve saat belirlenir.

2.)Araçlar, müşterilerimizden İpeksoy Filo temsilciliklerinde profesyonel ekibimiz tarafından teslim alınır.

3.)Kiralama süresinin sonunda araçlar hasarsız, bakımlı ve çalışır durumda teslim alınır.

4.)Müşteriden dönen araçlara Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği’nin (TOKKDER) belirlemiş olduğu Eskime ve Aşınma Kılavuzu standartlarına göre ekspertiz yapılır.

SINIRSIZ SEÇİM İMKANI

İpeksoy Filo, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar.Sizden gelecek ihtiyaç ve talep doğrultusunda satın alma yapan İpeksoy Filo ekibimiz, talep ettiğiniz araçlar gelene kadar da sizlere mevcut araçlarından araç desteği sağlamaktadır. İpeksoy Filo olarak bizler, istikrarlı yatırımlarımıza devam ederek filomuzu çeşitlendirmekte ve marka , model seçeneklerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

İpeksoy Filo'dan araç kiralamak için aşağıdaki talep formunu doldurabilirsiniz.

Kişisel Bilgiler
E-mail*
Verification Code*
© 2022 ipeksoyfilo.com.tr